motosprzedaz.pl - ogłoszenia motoryzacyjne

Pompowtryskiwacz BOSCH 0414720210 VAG 07Z130073F

439,00 PLN brutto
Stan techniczny Nieuszkodzony
Szczegóły ogłoszenia
Witam,

Posiadam do sprzedania pompowtryskiwacze BOSCH 0414720210 VAG 07Z130073F 
Zastosowanie w pojazdach grupy AUDI VW SEAT SKODA o kodzie silnika AXD 130km, AYH 320km i BAC 174km.

Aukcja dotyczy jednej sztuki pompowtryskiwacza po regeneracji, czyli po przywróceniu do wszelkich parametrów fabrycznych.
Regeneracja oznacza pełną naprawę pompowtryskiwacza, czyli rozpylacza - końcówki wtrysku, zaworu elektromagnetycznego, sekcji tłoczącej. Pompowtryskiwacz po takiej naprawie posiada parametry i trwałość nowej części, zarówno pod kątem korekt dawek paliwa, oraz parametru BIP. 

Pompowtryskiwacze przechodzą proces regeneracji na stole probierczym BOSCH EPS 815, do każdej sztuki jest wydrukpotwierdzający poprawność pracy i parametrów.

Cena podana na aukcji jest ceną przy zwrocie pompowtryskiwacza zdemontowanego z samochodu - na wymianę, lub też przy usłudze naprawy przysłanego do nas pompowtryskiwacza.

Do prawidłowego montażu pompowtryskiwacza będą Państwo potrzebowali komplet uszczelniaczy, który również można u nas zakupić.

Posiadam także różne inne referencję i numery pompowtryskiwaczy, pomp wtryskowych oraz pomp wysokiego ciśnienia - zadzwoń zapytaj o dostępność do Twojego samochodu.

Jeżeli nie jesteś pewien jaki wtryskiwacz powinien być zastosowany w Twoim samochodzie proszę o kontakt - 692 287 183 - lub tomek@alwi.pl

Dla kupującego faktura VAT lub paragon. 

Możliwy również odbiór osobisty, po wcześniejszym kontakcie telefonicznym.
Dodatkowe informacje
Tomek
Bielsko-Biała | woj. śląskie
Pokaż telefon
Napisz do sprzedającego
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku