motosprzedaz.pl - ogłoszenia motoryzacyjne

CZYSZCZENIE KANAŁÓW DOLOTOWYCH I ZAWORÓW BEZ DEMONTAŻU GŁOWICY!

1 599,00 PLN brutto
  • Wystawiam fakturę VAT
Stan techniczny Nowy / Nieużywany
Szczegóły ogłoszenia
NOWOŚĆ!
CZYSZCZENIE KANAŁÓW DOLOTOWYCH I ZAWORÓW BEZ DEMONTAŻU GŁOWICY!

Spadek osiągów, wyższe zużycie paliwa i niższa prędkość biegu jałowego to objawy zanieczyszczenia zaworów. Przyczyna leży po stronie recyrkulacji gazu wylotowego i odpowietrzania skrzynki korbowej oraz brak efektu fizycznego spłukiwania paliwa w układach wtryskowych.
Osiadający nagar w kanałach dolotowych i zaworach ssących powoduje ich deformację, wypalanie i niedomykanie, rozszczepiając tym samym komorę spalania.
W tym przypadku zastosowanie dodatków do paliwa jest bezużyteczne, bowiem przy bezpośrednim wtrysku do komory spalania paliwo nie ma kontaktu z kolektorem ssącym i zaworami ssącymi.

Negatywne nawyki podczas jazdy samochodem, takie jak odbywanie częstych podróży na niewielkie odległości oraz poruszanie się w korkach, w połączeniu z rosnącą zawartością biokomponentów w paliwie, mogą doprowadzić do pogorszenia stanu zaworów.
Kody usterek, takie jak: „Niewłaściwa mieszanka paliwowo-powietrzna” lub „Utrata mocy” pozwalają na poprawną identyfikację przyczyn usterki przez mechaników samochodowych.

Nowa technologia obejmuje czyszczenie wymagające jedynie demontaż kolektora ssącego do przeprowadzenia skutecznego czyszczenia kanałów dolotowych i zaworów do całkowitego ich oczyszczenia z osadów. Wysoka skuteczność  i krótki czas potrzebny na wykonanie czyszczenia stanowi doskonałą alternatywę wobec tradycyjnych metod usuwania nagarów z demontażem głowicy i układu zaworowego.
Objawy zanieczyszczeń kanałów dolotowych i zaworów ssących mogą wystąpić po około 40-50 tyś. km:
*Brak mocy (spadek mocy nawet o 40%)
*Nierówna praca silnika na biegu jałowym
*Problem z przyspieszaniem (szarpanie)
*Słaba reakcja na wciśnięcie gazu
*Wypadanie zapłonu
*Większe zużycie paliwa
*Błąd spalania stukowego
*Błąd przepustnicy
*Problem z odpaleniem silnika

Oferta dotyczy silników:
Audi / VW / Seat / Skoda  TFSI, FSI, TSI
Alfa Romeo  1.9 JTS,  2.2 JTS
PSA/BMW 1.6THP

Zapraszamy do kontatku telefonicznego lub mailowego w celu zapisów lub uzyskania dodatkowych informacji: 693-287-750, 692-287-183, lub tomek@alwi.pl
Dodatkowe informacje
Tomek
Bielsko-Biała | woj. śląskie
Pokaż telefon
Napisz do sprzedającego
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku