motosprzedaz.pl - ogłoszenia motoryzacyjne

Rampa przeładunkowa przejezdna

20 999,00 PLN brutto
Producent Ausbau
Rok produkcji 2018
Stan techniczny Nowy / Nieużywany
Szczegóły ogłoszenia
Rampa przeładunkowa przejezdna Ausbau. Nośność 6, 8, 10 i 12t. Wysokość regulowana hydraulicznie (od 0,9m do 1,65m), duża platforma. Możemy wykonać specjalne modele ramp na zamówienie. Znacznie oszczędza czas rozładunku/załadunku + nakłady pracy (kierowca wózka widłowego może samodzielnie wykonać rozładunek/załadunek). Szczegóły o rampie przeładunkowej przejezdnej Ausbau na stronie internetowej pl.ausbau.ua id:gMmqCa
 
Kontakty:
Tel. +48223906443
https://av-exim.com/pl
 
Jak rampa przeładunkowa przejezdna Ausbau pracuje: Wózek widłowy podnosi krawędź rampy i podwozi ją do ciężarówki/wagonu. Jedna osoba, naciskając na rączkę pompy hydraulicznej, ustawia wysokość rampy na wymagany poziom (min 90 cm, max 165 cm). Następnie rampa jest mocowana za pomocą dwóch łańcuchów do ciężarówki, a koła są blokowane przez hamulce zatrzymujące (są w komplecie wraz z rampą), następnie wózek widłowy wjeżdża z ładunkiem po powierzchni rampy od razu wewnątrz ciężarówki lub wagonu.
 
Mamy wiele wagonowych ramp ciężarowych Ausbau w magazynie, mogą być dostarczane w ciągu 5-7 dni do dowolnego regionu Polski.
Dodatkowe informacje
Ausbau
Aleja Szucha,, 7 | 00580 Warszawa | woj. mazowieckie
Pokaż telefon
Napisz do sprzedającego
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku
Polecane firmy motoryzacyjne
Reklama