motosprzedaz.pl - ogłoszenia motoryzacyjne

BMW 116 - Aukcja grzecznościowa mod 2012

34 900,00 PLN brutto
  • Wystawiam fakturę VAT
Marka / Model / Typ BMW, 116, Hatchback
Rok produkcji 2011
Moc silnika [KM] 135
Pojemność silnika [cm3] 1600
Przebieg [km] 98000
Rodzaj paliwa Benzyna
Skrzynia biegów Manualna
Stan techniczny Nieuszkodzony
Kolor Czerwony
Liczba drzwi 4/5
Kraj pochodzenia Niemcy
Rodzaj ogłoszenia Od dealer'a
Dodatkowe informacje
Komfort
Centralny zamek, Czujnik deszczu, Elektryczne szyby(przód), Elektryczne lusterka, Kierownica wielofunkcyjna, Czujnik parkowania(tył), Elektryczne szyby(tył), Wspomaganie kierownicy, Klimatyzacja manualna, Komputer pokładowy, Radio CD, Halogeny, System Start-Stop, Gniazdo USB
Bezpieczeństwo / Zabezpieczenia
ABS, ESP (stabilizacja toru jazdy), Poduszki powietrzne
Cechy zewnętrzne
Alufelgi, Światła przeciwmgłowe
Szczegóły ogłoszenia
Tel do właściciela 695 007 030 Darek

I rej. 03.11.2011
vin; WBA1A11030E903295
Dodatkowe informacje
Auto-Sprzedaż - Jerzy Staszowski
Al. Prymasa 1000-lecia 81a (pawilon 15) | 01-242 Warszawa | woj. mazowieckie
Pokaż telefon
Napisz do sprzedającego
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku