motosprzedaz.pl - ogłoszenia motoryzacyjne

Szczegóły firmy

CargoLifts Adam Pliszka

Cargolifts jest wyspecjalizowanym przedsiębiorstwem zajmującym się sprzedażą, wynajmem i serwisem wózków widłowych, dźwigów, żurawi samojezdnych oraz innych profesjonalnych urządzeń niezbędnych w Twojej firmie.

Organizujemy szybki, sprawny leasing!
Zapewniamy transport na terenie całej EUROPY!!!

Oferujemy sprzedaż, wynajem urządzeń transportu bliskiego. W naszej ofercie posiadamy wózki widłowe, ładowacze teleskopowe, dźwigi i żurawie. Obsługujemy długoterminowe jak i krótkoterminowe projekty. Służymy pomocą w rozładunkach przeładunkach towarów i maszyn. Posiadamy niezbędne doświadczenie i park maszynowy aby szybko zrealizować każde zlecenie. W naszej ofercie posiadamy wózki widłowe o udźwigu od 2 ton do 40 ton, w tym wózki specjalistyczne.

Relokacje i przenoszenie maszyn.
Oferujemy profesjonalne usługi związane z przeniesieniem maszyn oraz całego parku maszynowego, linii produkcyjnych oraz kompleksowej relokacji całych podmiotów produkcyjnych.

Korzyści: Konkurencyjna cena, krótkie terminy realizacji

Oferujemy Państwu pełen wachlarz specjalistycznych kursów zawodowych w zakresie eksploatacji urządzeń technicznych: transportowych, budowlano – drogowych.
Specjalizujemy się w realizacji kursów zawodowych w zakresie obsługi, montażu, instalacji oraz konserwacji w/wym sprzętu jak również szkoleń bhp.

Szkolimy na terenie całego kraju, w miejscu i w czasie wskazanym perz zleceniodawcę bądź w siedzibie naszej firmy. Wykłady oraz zajęcia praktyczne prowadzą doświadczeni specjaliści z dziedziny budowy, konserwacji oraz eksploatacji maszyn.

Do zajęć praktycznych wykorzystujemy własny sprzęt budowlano – drogowy tj. koparko-ładowarki, koparkę, ładowarkę, wózki widłowe.

Zapraszamy do współpracy.

Cargolifts Adam Pliszka
Miszewo 52, 80-297 Miszewo
Województwo: Pomorskie

tel. +48 501 434 905
http://www.cargolifts.eu