Szczegóły firmy

DmTech sp. z o.o. Wynajem, serwis oraz sprzedaż ładowarek teleskopowych i wózków widłowych

Opis działalności
Nasza firma funkcjonuje od 2018 roku, lecz nasze doświadczenie jest dużo dłuższe. Zajmujemy się wynajmem, sprzedażą i naprawą ładowarek teleskopowych i wózków widłowych. Nasza siedziba znajduje się w Borkowie, na terenie województwa pomorskiego. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Produkty i usługi
Firma DmTech s. z o.o. - Autoryzowany Dealer ładowarek DIECI. Zapewniamy kompleksową obsługę od sprzedaży, aż po serwis i sprzedaż oryginalnych części zamiennych. Naprawy bieżące, przeglądy okresowe, przeglądy konserwacyjne, rejestracja urządzenia w UDT.

Zajmujemy się sprzedażą, wynajmem oraz serwisem maszyn budowlanych. W naszej firmie najważniejsze jest spełnienie oczekiwań klientów. Wieloletnie doświadczenie w branży, wiedza i umiejętności pozwalają nam podejść do klienta w należyty sposób – u nas każdy poczuje się kompleksowo obsłużony przez profesjonalną kadrę pracowniczą.

W naszej ofercie znajdziesz między innymi takie usługi, jak:
- wynajem ładowarek teleskopowych,
- serwis ładowarek teleskopowych,
- komputerowa diagnostyka ładowarek teleskopowych,
- kalibracja ładowarek teleskopowych,
- najem maszyn budowlanych krótko jak i długoterminowy na terenie całego kraju,
- najem maszyn budowlanych z operatorem.

W naszym parku maszynowym posiadamy ładowarki teleskopowe sztywne jak i obrotowe, a także wózki widłowe i wysięg do 21 metrów. Wysokość opłat zależy od długości trwania najmu i rodzaju maszyny.

W naszej ofercie znajdą również Państwo:
- Wózki widłowe marki LINDE z napędem Gaz/Diesel
- Wózki widłowe terenowe marki MANITOU z napędem Diesel.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.
POLECANE FIRMY