Szczegóły firmy

BoriM - Hurtownia paliw

Firma Borim to profesjonalna i solidna hurtownia paliw. Koncesjonowaną, hurtową sprzedażą paliw płynnych zajmujemy się na terenie całej Polski. Potrzebujesz oleju napędowego lub benzyny bezołowiowej Pb95 i chcesz być pewny jakości? Nie mogłeś lepiej trafić! Naszymi dostawcami są tacy liderzy na rynku paliwowym jak Lotos Paliwa Sp. z o.o., Orlen Paliwa, BP S.A. oraz Total Polska. Nasza hurtownia paliw gwarantuje bezpieczny transport zamówionych paliw na terenie całego kraju. Do dystrybucji paliw wykorzystujemy własne, profesjonalne autocysterny, które wyposażone są w układy wydawcze. Wiemy, jak ważny jest czas, dlatego nasze paliwa dostarczamy ekspresowo w trybie od 6h do 48h. Szeroka oferta hurtowni paliw Borim to nie tylko dystrybucja paliw płynnych, ale również płynu AdBlue, który jest środkiem o bardzo wysokiej jakości i czystości, przeznaczonym do stosowania w nowoczesnych silnikach Diesla.

Hurtowa sprzedaż paliw to same korzyści. Gwarantujemy konkurencyjne ceny, dzięki którym sporo zaoszczędzisz. Dla naszych klientów przygotowaliśmy kalkulator cen paliw, który przedstawia, jakiego rzędu są to oszczędności.
Jesteśmy dumni z przynależności do wąskiego grona bezpiecznych dostawców paliw, czego potwierdzeniem jest obecność na liście Ministerstwa Finansów. Dla naszych klientów jest to gwarancja najwyższej jakości oferowanych usług. Nawiązując współpracę z hurtownią paliw Borim otrzymujesz solidnego i wiarygodnego partnera w biznesie. Serdecznie zapraszamy do kontaktu!
POLECANE FIRMY