Szczegóły firmy

Akvolt

W AKVOLT już dziś zamówisz chętnie wybierane akumulatory Centra i Exide. Oferujemy szereg rozwiązań dla kierowców różnych pojazdów, nie tylko tych czterokołowych. Możesz w naszym sklepie stacjonarnym odebrać akumulatory dla samochodów osobowych, ciężarowych, łodzi motorowych, quadów lub skuterów.
Co więcej, dostarczamy nie tylko akumulatory Exide lub Centra naszym klientom, ale też pomagamy w uruchomieniu samochodu. Usługa awaryjne uruchamianie samochodu skierowana jest do wszystkich kierowców, którym padł akumulator i chcą mieć pewność, że ich pojazd zostanie w bezpieczny sposób ponownie uruchomiony. Zadzwoń do nas w tej sprawie. Pomagamy niezależnie od tego, czy rozładuje Ci się akumulator przed domem, firmą czy w trasie.
Zapraszamy do kontaktu, jeśli szukasz akumulatorów w dobrej cenie od znanych producentów. Mamy siedziby aż w 3 miastach województwa śląskiego —  w Chorzowie, Zabrzu oraz Gliwicach —  ale chętnie zgłaszają się do nas mieszkańcy z całego Śląska. Odwiedź naszą stronę i sprawdź, gdzie konkretnie możesz nas znaleźć
POLECANE FIRMY