motosprzedaz.pl - ogłoszenia motoryzacyjne

Ogłoszenia motoryzacyjne - motosprzedaz.pl/dealer/topole

Informacje o nas

Nasz komis został założony w 1993 roku. Jesteśmy w chwili obecnej najdłużej działającym KOMISEM w Płocku. Od lat cieszymy się nieposzlakowaną opinią wśród naszych klientów. Pracujemy 7 dni w tygodniu. Do państwa dyspozycji mamy wykwalifikowany personel z wieloletnim doświadczeniem. W stałej ofercie mamy około 60-70 samochodów, które udostępniamy klientom na dowolne testy przed zakupem (serwis, warsztat, stacja diagnostyczna, jazdy próbne). Wszystkie nasze auta są zarejestrowane lub przygotowane do rejestracji wiec kupując u nas nie ma żadnych dodatkowych formalności ani opłat (zwalniamy z opłaty skarbowej 2%). Gwarantujemy legalność pochodzenia i stanu prawnego sprzedawanych pojazdów.
Mamy w ofercie kilka banków i firm leasingowych, które finansują zakup pojazdu. Wszystkie formalności załatwiamy na miejscu w komisie (procedura uproszczona, bez wykazywania dochodów, bez 1 wpłaty, kredytujemy polisy ubezpieczeniowe, przy kredycie nie wymagamy AC).
Oferujemy też ubezpieczenia (OC, AC, NNW, Assistance, Auto szyby i opony oraz Ubezpieczenia majątkowe) na bardzo atrakcyjnych warunkach.
Przy transakcjach istnieje możliwość pozostawienia swojego samochodu w rozliczeniu.
Montujemy instalacje gazowe w samochodach oraz prowadzimy ich serwis.

Na sprzedawane pojazdy udzielamy GWARANCJI TECHNICZNEJ - szczegóły w biurze lub 606-468444

Kontakt
AutoKomis - POD TOPOLAMI
Bielska 60 | 09-400 Płock | woj. mazowieckie
Pokaż telefon
Nasze ogłoszenia Ilość ogłoszeń : 25

1 2

1 2