Ogłoszenia motoryzacyjne - motosprzedaz.pl/dealer/sonarautomax

Informacje o nas

Sonar Auto Max to nowoczesny, wzorowany na europejskich standardach salon aut używanych. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i zdobytej wiedzy, zapewniamy Państwu fachową oraz profesjonalną obsługę na najwyższym poziomie. Specjalizujemy się w wyszukiwaniu samochodów bezwypadkowych z oryginalnymi przebiegami. Starannie selekcjonujemy pojazdy które proponujemy naszym klientom, ograniczając je do najbardziej atrakcyjnych pod względem stosunku jakości do ceny. Naszymi partnerami biznesowymi są firmy które codziennie sprzedają dziesiątki aut. Dostęp do ich ofert mają jedynie wybrani dealerzy spełniający bardzo rygorystyczne kryteria.

Oferta naszego salonu to głównie auta importowane ale także pochodzące z Polskich salonów. Każdy klient ma możliwość pozostawienia swojego obecnego auta w rozliczeniu.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów dynamicznie rozwijamy się i stale udoskonalmy naszą ofertę, która dodatkowo została wzbogacona o wypożyczalnię samochodów osobowych, dostawczych grupy Volkswagen oraz nowość motocykli.

Gwarantujemy Państwu komfort poprzez kompleksową obsługę, która oferuje również ubezpieczenie auta oraz sposób jego finansowania (kredyty i leasingi). Dzięki temu wszelkie sprawy związane z zakupem samochodu dostępne są w jednym miejscu.

Jesteśmy elastyczną firmą, która dopasowuje się do wszelkich wymagań. Na życzenie Klienta zajmujemy się również sprowadzaniem aut na zamówienie.

Sonar Auto Max to miejsce, w którym każdy Klient znajdzie wymarzone auto dla siebie, a jazda nim będzie samą przyjemnością.

Serdecznie zapraszamy.

Kontakt
Sonar Auto Max
Słowackiego 338 | 26-600 Radom | woj. mazowieckie
Pokaż telefon
Nasze ogłoszenia Ilość ogłoszeń : 32

1 2

1 2