Ogłoszenia motoryzacyjne - motosprzedaz.pl/dealer/soley

Informacje o nas

Firma AUTO SALON SOLEY powstała w 1996 r. Od początku swego istnienia firma była ściśle związana z rynkiem motoryzacyjnym. Najpierw była to działalność komisowa - sprzedaż, skup i zamiana luksusowych samochodów używanych, z czasem wprowadziliśmy obsługę ubezpieczeniową i kredytową, prowadząc równolegle usługi serwisowe.

Od kwietnia 2004 r. firma AUTO SALON SOLEY jest Autoryzowanym Dystrybutorem KIA, ze sprzedażą roczną gwarantującą wśród pięciu najlepszych Dealerów tej marki w Polsce. Prognozy na rok bieżący są jeszcze lepsze, głównie ze względu na fakt, że poza salonem sprzedaży i autoryzowanym serwisem w Radlinie przy ul. Rybnickiej 363 (główna trasa Rybnik - Wodzisław Śl.) od października bieżącego roku rozpoczęliśmy sprzedaż marki KIA w nowym salonie mieszczącym się w Zabrzu przy ul. Roosevelta 120a (tu również oferujemy pełen zakres usług serwisowych oraz blacharsko-lakierniczych).

W naszej firmie Klient zawsze znajdzie miłych i profesjonalnych pracowników oraz kompleksową obsługę związaną z kupnem, kredytowaniem, ubezpieczeniem i w końcu obsługą serwisową i powypadkową samochodów marki KIA.

Przez wiele lat nasi Klienci z zaciekawieniem śledzili "rajdowe zmagania" właściciela firmy Pana Dariusza Solarskiego, który jako zawodnik Automobilklubu Śląskiego od 1996 r. brał udział w rundach Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski i Mistrzostw Europy osiągając liczne sukcesy i zyskując duże grono kibiców i sympatyków. W ten sposób firma AUTO SALON SOLEY stała się znakiem rozpoznawczym wśród wszystkich wielbicieli motoryzacji.

Kontakt
Soley
Rybnicka 363 | 44-310 Radlin | woj. śląskie
Pokaż telefon
Nasze ogłoszenia Ilość ogłoszeń : 0
Brak ogłoszeń spełniających kryteria!