Ogłoszenia motoryzacyjne - motosprzedaz.pl/dealer/klasykagatunku

Informacje o nas

Klasyka Gatunku – projekt, który zrodził się z pasji do motoryzacji. Doceniamy modele, które zasłynęły jakością wykonania, niezawodnością, niepowtarzalną stylistyką, nowinkami technicznymi. Staramy się zaoferować to, czego nie mają inni. Jesteśmy obecni na rynku samochodów klasycznych (youngtimer, oldtimer) w Polsce i w Niemczech od 2008 roku.
Gwarantujemy prawdziwość stanu licznika w samochodach, które sprzedajemy. Nie sprowadzamy samochodów z przeszłością wypadkową. Umożliwiamy sprawdzenie w dowolnie wybranym serwisie czy stacji diagnostycznej, gdzie dostarczymy samochód na Twoje życzenie.

Dbamy o stan techniczny samochodów podczas gdy są w naszych rękach. Przed sprzedażą często wykonywana jest diagnostyka silnika, wymiana części eksploatacyjnych, oleju w silniku oraz przegląd skrzyni biegów, geometria zawieszenia, wymiana opon. Zwracamy uwagę przede wszystkim na elementy, które przekładają się na bezpieczeństwo i komfort jazdy.

Zwyczajowo już, każdy nasz samochód jest przekazywany w ręce nowego właściciela czysty i błyszczący. Po kompleksowej usłudze detailingu wnętrza i karoserii, wykonanej przez najlepszych w tej branży.

Nie masz czasu na przyjazd do Wrocławia? Zadzwoń i umów się z nami na konkretny dzień, a my dowieziemy samochód pod dom czy na sprawdzenie w Twoim zaufanym warsztacie.

Szukasz czegoś innego? Na życzenie wyszukamy i sprowadzimy Twojego wymarzonego klasyka z każdego kraju na świecie według ustalonych kryteriów. Napisz bezpośrednio na naszego maila lub przez formularz kontaktowy na naszej stronie a my odpowiemy w ciągu 24h.

Jesteśmy otwarci na każde nietypowe życzenia i gotowi by je spełnić. Klasyczne auta to nasze hobby!

Kontakt
Klasyka Gatunku
Ślężna 180 | 52-200 Wrocław | woj. dolnośląskie
Pokaż telefon
Nasze ogłoszenia Ilość ogłoszeń : 0
Brak ogłoszeń spełniających kryteria!