motosprzedaz.pl - ogłoszenia motoryzacyjne

Ogłoszenia motoryzacyjne - motosprzedaz.pl/dealer/janiaautohaus

Informacje o nas

Naszą główną domeną działalności jest szeroko pojęta sprzedaż samochodów zarówno używanych jak i nowych. W naszej ofercie znajdują się samochody osobowe oraz dostawcze, a swoją propozycję kierujemy do klientów indywidualnych jak i firm.

Swoją działalność prowadzimy od 2011 roku. Zaczynając, jako mała firma posiadająca kilkanaście samochodów, dzięki wysokiej jakości obsługi oraz oferowanych pojazdów, powiększyliśmy swoją ofertę do ponad stu samochodów.

Samochody, które znajdują się w naszej ofercie pochodzą zarówno z Polski jak i z wielu krajów europejskich.

Ofertę staramy się możliwie jak najbardziej zdywersyfikować oraz dopasować do potrzeb najróżniejszych klientów. Prezentujemy samochody różnych marek i w różnych przedziałach cenowych. Dzięki dostępności przez 7 dni w tygodniu jesteśmy w stanie obsłużyć nawet najbardziej zapracowanych i wymagających klientów.

W naszej ofercie znajdują się również samochodu objęte gwarancją, dzięki której klient może odczuć bezpieczeństwo i pewność przy zakupie samochodu. Aby podnieść pewność przy zakupie proponujemy możliwość kontroli pojazdów na stacji diagnostycznej DEKRA, dopuszczamy również testowanie samochodów w wybranych przez klienta warsztatach lub stacjach diagnostycznych.

Kontakt
JANIA AUTOHAUS S.C
Jawornik 788 | 32-400 Myślenice | woj. małopolskie
Pokaż telefon
Nasze ogłoszenia Ilość ogłoszeń : 0
Brak ogłoszeń spełniających kryteria!