Ogłoszenia motoryzacyjne - motosprzedaz.pl/dealer/autokomisalfa

Informacje o nas

Auto Komis ALFA jest miejscem, gdzie każdy klient znajdzie auto na swoją kieszeń. Od ponad 7 lat sprzedajemy samochody różnych klas i marek, nierzadko sprowadzając je na zamówienie z zagranicy. Auta przez nas sprowadzane przechodzą bardzo złożoną selekcję techniczną oraz estetyczną, dzięki czemu sprowadzone i później sprzedane przez wiele lat służą swoim nowym właścicielom.

Nasze usługi procentują wysoką jakością oraz są rzetelnie wykonywane. Cechujemy się dbałością o gust i preferencje klienta w doborze samochodów, skutecznością sprzedaży i rzeszą zadowolonych Klientów, którzy regularnie do nas wracają, gdy tylko zechcą zmienić swoje cztery kółka.

Dewizą naszej firmy jest zapewnienie maksimum satysfakcji klienta z jakości świadczonych przez nas usług. Kredytujemy wszystkie samochody niezależnie od stanu, ceny bądź rocznika. Współpracujemy również z największymi bankami oraz towarzystwami ubezpieczeniowymi.

Serdecznie zapraszamy wszystkich, którzy chcą kupić, sprzedać lub zamienić samochód, jak również osoby chcące wstawić swoje auto do komisu (plac jest ubezpieczony i dozorowany 24h na dobę!).

Nasze doświadczenie w branży motoryzacyjnej jest do Państwa dyspozycji przez 7 dni w tygodniu.

Kontakt
AutoKomis Alfa
Szosa Lubicka 139/141 | Toruń | woj. kujawsko-pomorskie
Pokaż telefon
Nasze ogłoszenia Ilość ogłoszeń : 0
Brak ogłoszeń spełniających kryteria!